Filtruj

Praca Asystent W Terapii - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Terapeuta Środowiskowy

nowa oferta
CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA HOLDING SP. Z O.O.CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA HOLDING SP. Z O.O.
Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca środowiskowa z rodziną, dziećmi i młodzieżą w miejscu zamieszkania, realizacji obowiązku edukacyjnego lub w społeczności lokalnej; wykorzystanie w pracy terapeutycznej technik behawioralno- poznawczych, dialogumotywacyjnego i metod „pedagogika podwórka”; wykorzystanie w prac...

01.06.202401.06.2024

Asystent Osoby z Autyzmem w Gdańsku - umowa-zlecenie

nowa oferta
STOWARZYSZENIE POMOCY OSOBOM AUTYSTYCZNYMSTOWARZYSZENIE POMOCY OSOBOM AUTYSTYCZNYM
Gdańsk

Poszukujemy na terenie Gdańska asystentów/opiekunów osoby niepełnosprawnej z autyzmem, którzy będą wspierać te osoby (dzieci/dorośli) w codziennym życiu. Kandydatem na stanowisko może być osoba, która spełnia następujące wymagania:– ma wykształcenie wyższe: psychologia, pedagogika, pedagogika specja...

31.05.202431.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca środowiskowa z rodziną, dziećmi i młodzieżą w miejscu zamieszkania, realizacji obowiązku edukacyjnego lub w społeczności lokalnej; wykorzystanie w pracy terapeutycznej technik behawioralno- poznawczych, dialogumotywacyjnego i metod „pedagogika podwórka”; wykorzystanie w pra...

27.05.202427.05.2024