Filtruj

Praca Asystent Wsparcia - Złotów

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent/Asystentka Działu Handlowego ARTDOM - Złotów

MEDIA EXPERTMEDIA EXPERT
Złotów

ARTDOM Sp. z o. o. to stabilna polska firma, która od lat skutecznie działa na rynku w Polsce. Obecnie jesteśmy importerem sprzętu i artykułów z branży AGD-HOME. Planujemy dalszy rozwój i w związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta/Asystentki Działu Handlowego Miejsce Pracy: Zło...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent/ka ds. kadr i płac

MONIKAMONIKA
Złoty Potok

Poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/ka ds. Płac i Kadr Zakres obowiązków : przygotowywanie i parametryzowanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych, obsługa kadrowa pracowników, prowadzenie akt osobowych, kontrola aktualności badań lekarskich i szkoleń BHP Nasze wymagania: posiadanie mini...

21.05.202421.05.2024

ASYSTENT GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ

NANGA PRZEMYSŁAW FIGURANANGA PRZEMYSŁAW FIGURA
Blękwit

Zakres obowiązków: Prawidłowe i terminowe księgowanie faktur kosztowych, raportów kasowych, wyciągów bankowych, zaliczek, podróży służbowych i innych dokumentów; Weryfikacja faktur pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym; Pomoc przy przygotowywaniu deklaracji podatkowych, GUS i innych; P...

20.08.202420.08.2024