Filtruj

Praca Asystent Zarzadu - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT /TKA HANDLOWA(NR 1186)

DROZAPOL-PROFIL S. A.DROZAPOL-PROFIL S. A.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: - aktywne pozyskiwanie i rozwijanie bazy klientów - współpraca z działem handlowym - kreowanie i promowanie wizerunku firmy - przygotowywanie zestawień i raportów - wspieranie pracy handlowców w biurze i w terenie. Oferujemy: - stabilną pracę w firmie z 30 let...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KOORDYNATOR w branży nieruchomości

WOJTEKWOJTEK
Bydgoszcz

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko KOORDYNATORA / KOORDYNATORKI / ASYSTENTKI / ASYSTENTA W BRANŻY NIERUCHOMOŚCI Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie zarządu w zakresie zarządzania wynajętymi nieruchomościami w Bydgoszczy oraz prowadzenie oddziału biura. Praca asynchronic...

23.04.202423.04.2024
od 4000 zł

Rejestrator/ka medyczna /asystent/ka zarządu

AGNIESZKAAGNIESZKA
Bydgoszcz

OPIS Rekrutacja dotyczy stanowiska rejestratorki medycznej/asystentki zarządu Od kandydata oczekujemy: - prawo jazdy kat. B - umiejętności obsługi komputera i aplikacji mobilnych Mile widziane: - doświadczenie w branży medycznej - doświadczenie w realizacji projektów - doświadczenie w logist...

16.04.202416.04.2024
od 5000 zł