Filtruj

Praca Asystent Zarzadu - Chorula

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT ZARZĄDU - STAŻ

Chorula

Zakres obowiązków: Profesjonalna organizacja i kierowanie pracą sekretariatu. Przygotowywanie i prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej. Sporządzanie dokumentów pism, rozliczeń. Prowadzenie elektronicznego dziennika korespondencji. Dystrybucja przesyłek pocztowych. Zapewnienie terminow...

02.04.202402.04.2024

Asystentka Prezesa Zarządu

nowa oferta
MULTISERWIS SP. Z O.O.MULTISERWIS SP. Z O.O.
Krapkowice

Aplikuj jeśli: posiadasz wykształcenie wyższe posiadasz minimum rok doświadczenia w pracy jako asystent zarządu/wyższej kadry zarządzającej cechują Cię wysokie umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji masz bardzo dobre umiejętności organizacyjne charakteryzuje C...

28.04.202428.04.2024

ASYSTENT W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Opole

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

25.04.202425.04.2024