Filtruj

Praca Asystent - Biała Podlaska

1-2 z 2 ofert pracy

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

nowa oferta
INBAP NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. SP. K.INBAP NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. SP. K.
Biała Podlaska

Zakres obowiązków: sprawdzanie dokumentacji pod względem formalno - rachunkowym, wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego, weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianie sald z kontrahentami, weryfikacja rozrachunków, wystawianie faktur sprzedaży (godziny pracy 8-16) Wymagania: ...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/1063Obowiązki:sprawdzanie dokumentacji pod względem formalno - rachunkowym, wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego, weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianie sald z kontrahentami, weryfikacja rozrachunków, wystawianie faktur sprzedaży(godziny pracy 8-1...