Filtruj

Praca Asystent - Bielsk Podlaski

1-2 z 2 ofert pracy

ASYSTENT DO SPRAW UBEZPIECZEŃ.

nowa oferta
UBEZPIECZENIA MAŁGORZATA KOZŁOWSKAUBEZPIECZENIA MAŁGORZATA KOZŁOWSKA
Brańsk

Zakres obowiązków: - obsługa klienta, - przygotowywanie ofert, - wystawianie polisy, - rozliczanie dokumentów Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - obsługa komputera w stopniu dobrym umiejętność - ...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Brańsk

Numer oferty: StPr/24/0245Obowiązki:- obsługa klienta,- przygotowywanie ofert,- wystawianie polisy,- rozliczanie dokumentówWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B obsługa komputera w stopniu dobrym dobra organizacja pracy Wykształcenie: średnie ogólnokształcące w...