Filtruj

Praca Asystent - Jeziorna

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent ds. Obsługi Pacjenta i Sprzedaży

LUX MED TABITALUX MED TABITA
Konstancin-Jeziorna

Praca w centrum opieki i rehabilitacji Tabita należącym do Grupy LUX MED. Placówka oferuje rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad osobami niesamodzielnymi, wymagającymi stałego wsparcia specjalistów.My zadbamy o: •Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce...

15.05.202415.05.2024

Praca w księgowości, także dla studentów

AGNIESZKAAGNIESZKA

Dobre biuro rachunkowe o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Asystenta ds księgowości/Młodszego księgowego . Od kandydatów oczekujemy umiejętności analitycznego myślenia, rzetelności, dbałości o szczegóły, planujących rozwój zawodowy w obszarze księgowośc...

Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent Projektanta/Projektant- systemy deskowań i rusztowań

WYPOŻYCZALNIA RADOXIM SP. Z O.O.WYPOŻYCZALNIA RADOXIM SP. Z O.O.
Głogów

Zakres obowiązków: • wykonywanie projektów deskowań, rusztowań nośnych, rusztowań roboczych dla konstrukcji żelbetowych (w tym wykonywanie podstawowych obliczeń statyczno – wytrzymałościowych), • wykonywanie zestawień materiałowych przy współpracy z Działem Handlowym i Działem Obsługi Klienta, •p...

od 5000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0256 s