Filtruj

Praca Asystentka Administracyjna - Mielec

1-2 z 2 ofert pracy

ASYSTENTKA ZARZĄDU

ZOLTA TRADE SP. Z O.O.ZOLTA TRADE SP. Z O.O.
Mielec

Zakres obowiązków: Wsparcie Zarządu w codziennych obowiązkach, kwestiach organizacyjnych i administracyjnych. Współpraca z innymi działami w zakresie bieżących projektów i zadań. Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług. Realizacja zleconych zadań przez przełożonych. Wymagania: wykształcenie - wy...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca SSE Mielec - Asystentka Zarządu

Mielec

Firma ZOLTA to ciągle rozwijający się Zespół, stojący za dynamicznymi wzrostami (20-30% r/r) naszego e-commerce. Od 15 lat specjalizujemy się w imporcie z Dalekiego Wschodu szerokiego asortymentu produktów, oferowanego również w markach własnych. Aktualnie wchodzimy w kolejny etap rozwoju organizacj...

25.08.202325.08.2023
od 4500 zł