Filtruj

Praca Asystentka Osoby - Lubin

1-3 z 3 ofert pracy

asystent/Asystentka projektanta

DAREKDAREK
Lubin

Biuro projektowe poszukuje osobę na stanowisko asystenta/asystentki projektanta drogowego. W ramach pracy przewiduje się: -projektowanie dróg gminnych, powiatowych, zjazdów, organizacji ruchu itp. - załatwianie spraw urzędowych, Wymagania: - znajomość przepisów Prawa Budowlanego, -znajomość pr...

06.05.202406.05.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent/ Asystentka Księgowej - Wymagane doświadczenie

TRANSBLACHTRANSBLACH
Lubin

Producent pokryć dachowych firma Transblach zatrudni asystenta/asystentkę księgowej. Wymagane doświadczenie w pracy w księgowości. Zakres obowiązków: Składanie deklaracji INTRASTAT, SENT Wprowadzanie faktur zakupu; Rozliczanie płatności od klientów; Wprowadzanie wyciągów; Prowadzenie gospodark...

05.04.202405.04.2024
od 4600 zł

ASYSTENT/ASYSTENTKA BIURA

Legnica

Zakres obowiązków: według programu: obsługa korespondencji, sporządzanie pism, obsługa i organizacja szkoleń, udzielanie informacji i obsługa interesantów, przygotowywanie projektów reklamowych, prowadzenie kalendarza firmowego Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - śre...

21.05.202421.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0240 s