Filtruj

Praca Asystentka Sprzedazy - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Recepcjonistka / asystentka w klinice medycyny estetycznej

ANNAANNA
Szczecin

Zatrudnimy recepcjonistkę / asystentkę do pracy w klinice medycyny estetycznej w centrum Szczecina. Oferujemy: Stabilną pracę na pełny etat, Umowę o pracę po okresie próbnym, Elastyczny grafik (wybrane dni w tygodniu wolne), Praca w młodym, rozwijającym się zespole, Zniżki na usługi z zakresu ...

28.03.202428.03.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent / Asystentka sprzedaży

MOJSIUK SP. Z O.O. SP. K.MOJSIUK SP. Z O.O. SP. K.
Szczecin

Asystent / Asystentka sprzedaży Twój zakres obowiązków Wsparcie działu handlowego w procesach Back Office w tym: fakturowanie raportowanie CRM dekretacja kosztów. Nasze wymagania Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane ekonomiczne lub finansowe. Minimum rok doświadczenia w wystawianiu dokum...

15.02.202415.02.2024

Asystentka/Asystent działu sprzedażowego.

PROVSOLAR 2 KOPIJA BOGUSŁAWPROVSOLAR 2 KOPIJA BOGUSŁAW
Chwarstnica

Opis stanowiska: Przygotowywanie zestawień materiałowych. Przygotowywanie ofert za pomocą arkusza kalkulacyjnego. Pozyskiwanie i analiza ofert od dostawców materiałów. Weryfikacja projektów pod względem użytych materiałów. Współpraca z działem sprzedażowym i technologicznym. Wymagania: Prakty...

13.04.202413.04.2024
od 4200 zł