Filtruj

Praca Asystentka - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA /WYMIAR ETATU DO USTALENIA/

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Iława

Numer oferty: StPr/24/2172Obowiązki:Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, rejestracja pacjentów, sterlizacja narzędzi stomatologicznych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Wykształcenie kierunkowe: asystentka stomatologiczna. Praca w systemie I zmi...

09.09.202409.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SŁAWOMIR BARANSŁAWOMIR BARAN
Iława

Zakres obowiązków: Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, rejestracja pacjentów, sterlizacja narzędzi stomatologicznych. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wykształcenie kierunkowe: asystentka stomatologiczna. Praca w systemie I zmianowym między godz. 9:00-17:00. Kontakt e-mail: sl...

Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

GABINET STOMATOLOGICZNY MAŁGORZATA SPIŻEWSKAGABINET STOMATOLOGICZNY MAŁGORZATA SPIŻEWSKA
Iława

Zakres obowiązków: Asystowanie do podstawowych zabiegów ogólnostomatologicznych, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe Wykształcenie średnie/wyższe kierunkowe. Praca w systemie zmianowym w godz. 8:00-16:00, 14:0...

25.06.202425.06.2024