Filtruj

Praca Audytor Inwentaryzacji - Lubartów

1-3 z 3 ofert pracy

Audytor inwentaryzacji

Lubartów

Zakres obowiązków: Liczenie towaru ze skanerem System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie....

19.03.202419.03.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Świdnik

od 27 zł

Koordynator ds. Inwentaryzacji

JACEKJACEK
Lublin

Niekwestionowany lider inwentaryzacji zewnętrznych, poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator ds. inwentaryzacji Nie wymagamy doświadczenia! Jeśli jesteś osobą, która odnajdzie się w zarządzaniu grupą osób, asertywną, lubiącą wyzwania, rzetelną i gotową do nauki, to stanowisko może pasować do ...

03.01.202403.01.2024