Filtruj

Praca Audytor Wewnetrzny - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

Otwarty nabór na stanowisko księgowego (rus/pl)

AIDA.GLOBALPERLITAIDA.GLOBALPERLIT
Radom

Księgowy / Księgowa umowa o pracę pełny etat praca stacjonarna praca od zaraz Twój zakres obowiązków · prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki · kontrola i księgowanie dokumentów magazynowych, celnych i wewnątrzwspólnotowych · wprowadzanie i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży, dokumentów kr...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

136 - AUDYTOR WEWNĘTRZNY

UNIWERSYTET RADOMSKI IM. KAZIMIERZA PUŁASKIEGOUNIWERSYTET RADOMSKI IM. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO
Radom

Zakres obowiązków: wynikające z ustawy z dnia 27.08.2009 r. o finansach publicznych /t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1270/ oraz z rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 04.09.2015 r. w sprawie audytu wewnętrznego oraz informacji o pracy i wynikach tego audytu /t.j. Dz. U. z 2018 poz. 506/, w tym: •prow...

08.04.202408.04.2024

Audytor wewnętrzny - URad.

DZIAŁ KADR URAD.DZIAŁ KADR URAD.
Radom

Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego poszukuje osoby na stanowisko: AUDYTOR WEWNĘTRZNY Warunki pracy: umowa o pracę (co najmniej 0,5 wymiaru czasu pracy) możliwość zatrudnienia w zadaniowym systemie czasu pracy miejsce pracy: ul. Malczewskiego 29, Radom Wymagania: · wyższe wykształc...