Filtruj

Praca Audytor - Leszno

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla samodzielnej księgowej/księgowego

KAAN POLSKA SP. Z O.O.KAAN POLSKA SP. Z O.O.
Leszno

Firma IDP Sp. z o.o. poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko samodzielny księgowy. Firma zajmuje się wykonywaniem instalacji sanitarnych dla obiektów przemysłowych, usługowych i mieszkalnych. Do zakresu obowiązków nowo zatrudnionej osoby między innymi należeć będzie : 1. Prowadzenie pełne...

17.04.202417.04.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Młodszy specjalista w dziale jakości (k/m)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Włoszakowice

Zakres zadań: aktualizacja i nadzorowanie dokumentacji SZJ, prowadzenie inspekcji higienicznych, udział w audytach, analiza i rozpatrywanie reklamacji, szkolenie personelu w zakresie specyfikacji i dokumentacji jakościowej, wsparcie działu innowacji w zakresie projektowania wyrobu. Wymagania: wykszt...

27.04.202427.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Młodszy Specjalista w Dziale Jakości (m/k)

GABRIELAGABRIELA

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 14 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy...

03.11.202303.11.2023