Filtruj

Praca Autocad - Kleszczów

1-3 z 3 ofert pracy

Lider zmiany produkcyjnej (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Kleszczów

Zakres zadań: organizacja prawidłowego przebiegu napraw korekcyjnych i prewencyjnych tłoczników, realizacja gotowości tłoczników względem planów produkcyjnych, optymalizacja procesów na narzędziowni, organizacja obsługi maszyn, narzędzi i urządzeń kontrolnych, organizacja i koordynowanie pracy podle...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Inżynier Utrzymania Ruchu

DZIAŁ HRDZIAŁ HR
Kleszczów

Firma z kapitałem międzynarodowym zajmująca się produkcją części samochodowych, mieszcząca się w Kleszczowie (powiat bełchatowski) poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier Utrzymania Ruchu Wymagania: Ø Wykształcenie wyższe techniczne Ø umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną Ø ...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanical Automation & Downstream Engineer

nowa oferta
ALPLA OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.ALPLA OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.
Radomsko

What you will enjoy doing Be the first contact point and sparring partner in terms of automation for our plants in CEE Support and lead in the initiation and design phase of automation projects Analysis of existing plant setups and processes to define improvement possibilities Conduct feasibility st...

26.05.202426.05.2024