Filtruj

Praca Automotive - Nekla

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR PRODUKCYJNY DUŻYCH PRAS

RICOR POLSKA SP. Z O.O.RICOR POLSKA SP. Z O.O.
Nekla

Zakres obowiązków: • Obsługa dużych pras • Produkowanie części zgodne z procedurami kontrolnymi i jakościowymi spółki • Zagwarantowanie wyrabiania ustalonych norm produkcyjnych • Odpowiedzialność za ilościowe i jakościowe wykonanie planu produkcyjnego • Kontrolę jakości produkowanych komponentów i n...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Projektu- Automotive

nowa oferta
HAYSHAYS
Swarzędz

Kierownik Projektu- AutomotiveSwarzędzNR REF.: 1182064Infotainment, Praca hybrydowa ze Swarzędza, UoPTwoja nowa firmaJeden z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie.Twoja nowa rola Analizowanie i definiowanie wymagań dotyczących pokładowych systemów informacyjno - rozrywkowych w tym dokume...

15.06.202415.06.2024

Pracownik produkcji - kontrola jakości w branży automotive

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Swarzędz

Do Twoich zadań będzie należało: wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z procedurami i dokumentacją techniczną przeprowadzanie precyzyjnych kontroli jakości produktów zgodnie z ustalonymi standardami Od kandydatów/tek oczekujemy: doskonałego wzroku i skupienia na detalach chęci do nauki obsługi ma...