Filtruj

Praca Automotive - Raba Wyżna

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie motoryzacyjnym

URBANIAK AUTOMOTIVEURBANIAK AUTOMOTIVE
Raba Wyżna

URBANIAK AUTOMOTIVE z siedzibą w Rabie Wyżnej, posiada 34 – letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Firma prowadzi centrum motoryzacyjne posiadające serwis samochodowy, stację kontroli pojazdów, stację demontażu pojazdów oraz sklep motoryzacyjny. www.urbaniakautomotive.pl W związku z dynami...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI- OFPR/24/0769

KLGS SP. Z O.O.KLGS SP. Z O.O.
Pcim

Zakres obowiązków: • opracowanie i aktualizacja dokumentacji stanowiskowej • przygotowanie informacji jakościowych dla pracowników • szkolenie pracowników z wiedzy na temat jakości • zarządzanie akcjami tymczasowymi w związku z problemami jakościowymi np. sortowanie elementów itp. • nadzór nad zmian...

29.04.202429.04.2024

Specjalista ds. jakości

Pcim

W KLGS produkujemy i dostarczamy techniczne detale z tworzyw sztucznych dla Klientów z branż: elektronicznej, elektromaszynowej, energetycznej, motoryzacyjnej, sprzętu gospodarstwa domowego, budowlanej, medycznej, kosmetycznej oraz rehabilitacyjnej. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalista ...