Filtruj

Praca Autor

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalistka/specjalista ds. marketingu w Plantlover

nowa oferta
PLANTLOVERPLANTLOVER
Kraków

Halko, halko! Fajna pracka do wzięcia! Long story short: szukamy samodzielnej, kompetentnej osoby, z doświadczeniem w e-commerce. Do oddania Social Media marki Plantlover . Dajemy pieniądze (5-6k netto UOP) i ciostki. I hybrydowy system pracy, żeby nie było, że trzeba kwitnąć codziennie na Bronxi...

26.04.202426.04.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista / Specjalistka ds. wdrożeń

nowa oferta
ZETOZETO
Koszalin

Twój zakres obowiązków Prowadzenie prac wdrożeniowych u klienta. Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi aplikacji. Udzielanie pomocy online użytkownikom. Przedstawianie Project Managerowi potrzeb zgłaszanych przez użytkowników w zakresie modyfikacji i rozbudowy aplikacji. Testowanie poprawności ...

DYREKTOR WYDAWNICTWA K/M

AKADEMIA PEDAGOGIKI SPECJALNEJ IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJAKADEMIA PEDAGOGIKI SPECJALNEJ IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ
Warszawa

Zakres obowiązków: - tworzenie i realizacja prowizorium i planu wydawniczego; - sporządzanie wycen i harmonogramów wydawniczych dla każdej publikacji; - koordynacja projektów z redaktorami; - przegląd stanów magazynowych i propozycje zmian: przecen, likwidacji, egz. bezpłatnych; - obsługa umów,...

25.04.202425.04.2024