Filtruj

Praca Az Partner - Łobez

1-3 z 3 ofert pracy

*Praca na produkcji kaktusów w Holandii - 12,70 €/h brutto

EURO PERSONNEL AGENCJA PRACYEURO PERSONNEL AGENCJA PRACY
Łobez

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:PRACA NA PRODUKCJI KAKTUSÓW W MAGAZYNIEOpis stanowiska:- praca bardzo lekka, polegająca głównie na etykietowaniu i stickerowaniu kompozycji z kaktusówWymagania:- motywacja - d...

13.05.202413.05.2024

OPEARTOR LINII OBRÓBKI DREWNA

BIOMASA PARTNER GROUP SP. Z O.O.BIOMASA PARTNER GROUP SP. Z O.O.
Chociwel

Zakres obowiązków: - obsługa maszyn do obróbki drewna - dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego - usuwanie drobnych usterek, awarii - kontrola jakościowa produktu Wymagania: wykształcenie - podstawowe W związku z otwarciem nowej linii produkcji komponentów w Chociwlu, prowadzimy rekruta...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Europhone: Konsultant/-ka ds. sprzedaży w salonie T-Mobile- Złocieniec

GRUPA OEXGRUPA OEX
Złocieniec

Europhone Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą produktów i usług z zakresu telefonii komórkowej sieci T-Mobile. Jesteśmy największym Agentem T-Mobile. Działamy na rynku telekomunikacyjnym od ponad 25 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy cenionym partnerem biznesowym. Nasza sieć zalicza się do najw...

28.03.202428.03.2024