Filtruj

Praca B D Art - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik sprzątający na maszynie- Głogów Małopolski

FIRMA Z BRANŻY USŁUG PORZĄDKOWYCHFIRMA Z BRANŻY USŁUG PORZĄDKOWYCH
Głogów Małopolski

Firma sprzątająca zatrudni Pana do pracy w serwisie sprzątającym na obiekcie firmy kurierskiejMiejsce pracy : ul. Pod Borem 22, Głogów MałopolskiPraca od poniedziałku do piątku.Praca w godz. 9.00- 15.00 Wymagania:-dokładność, sumienność -doświadczenie w pracy w serwisie sprzątającym-orzeczenie o nie...

11.06.202411.06.2024

Kierowca kat C (transport krajowy)

ART-DEKO MIROSŁAW MACAART-DEKO MIROSŁAW MACA

Rodzinna firma Transportowa o działająca już ponad 20 lat, dostarczająca najwyższą jakość naszym Partnerom na lokalnym rynku zatrudni: Kierowcę kat.C praca od poniedziałku do piątku (w weekendy odpoczywamy) Praca polega na realizacji dostaw i odbiorów od klientów na stałym rejonie (Jarosław – Prz...

od 7216 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA - KASJER

nowa oferta
PLUS SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY KRYSTYNA NIECHWIADOWICZPLUS SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY KRYSTYNA NIECHWIADOWICZ
Radwanice

Zakres obowiązków: Sprzedaż art. spożywczych poprzez kasę fiskalną Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziani obywatele Ukrainy...

12.06.202412.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0301 s