Filtruj

Praca Badawcza - Białystok

Inżynier wsparcia serwisowego/ Inżynier Serwisu @ TECHNOLUTIONS

nowa oferta
TECHNOLUTIONSTECHNOLUTIONS
Białystok

Technolutions jest dostawcą aparatury badawczej i technologicznej na rynku polskim. Wyposażamy laboratoria uczelniane, centra badawczo-rozwojowe najnowocześniejszych polskich firm i start-upów oraz przedsiębiorstwa produkcyjne. Szukamy kandydata na stanowisko inżyniera serwisu, który będzie zajmować...

29.05.202429.05.2024

LABORANT-WYKONAWCA BADAŃ I POMIARÓW

nowa oferta
ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH EKOCHEM JOLANTA MILEWSKA LABORATORIUM BADAWCZEZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH EKOCHEM JOLANTA MILEWSKA LABORATORIUM BADAWCZE
Białystok

Zakres obowiązków: Praca w laboratorium chemicznym, praca w terenie, wyjazdy w teren na pobranie prób Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Wyższe chemiczne; prawo jazdy kat. B; podstawowa znajomość języka angielskiego...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. badań chemicznych

nowa oferta
PRONARPRONAR
Białystok

Pronar to w 100 proc. polska firma z ponad 35-letnią historią. Obecnie jesteśmy liderem w produkcji maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych. W 9 fabrykach zlokalizowanych na Podlasiu, produkujemy także koła tarczowe do maszyn wolnobieżnych, profile burtowe, elementy pneumatyki i hydrauliki, ...