Filtruj

Praca Bajka - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Google Ads

nowa oferta
EMEDIAEMEDIA
Poznań

Firma emedia.pl z Lublina to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna specjalizująca się w digital marketingu. Oferujemy kompleksowe zarządzanie kampaniami reklamowymi w Google Ads, Facebook Ads oraz innych platformach, zapewniając naszym klientom maksymalny zwrot z inwestycji. Nasz zespół t...

07.06.202407.06.2024

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGP- WYCHOWAWCA GRUPY

nowa oferta
PRYWATNE PRZEDSZKOLE BAJKOWA POLANKAPRYWATNE PRZEDSZKOLE BAJKOWA POLANKA
Poznań

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, organizacja pracy wychowawczo-dydaktycznej. Praca na 3 zmiany: 7-15, 8.30-16.30, 10-18 Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - kreatywność umiejętność - wysoka kultura osobista umiejętność - dobra organizacja pracy ...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Programista Mid/Senior PHP Backend Developer - Agencja Makadu

KAMILKAMIL
Poznań

Cześć, zgrana grupa ludzi z pasją, którym zależy na pracy zespołowej szuka backend developera. Jeżeli chciałbyś pracować na niezależnym stanowisku, w naprawdę przyjaznej atmosferze i nie boisz się wyzwań - odezwij się. Realizujemy kompleksowo dedykowane projekty z zakresu IT oraz designu. Nasze p...

31.05.202431.05.2024
od 14000 zł