Filtruj

Praca Balustrady

1-3 z 3 ofert pracy

Monter balustrad – praca w Niemczech

nowa oferta
IN-SERV TEAM SP. Z O.O.IN-SERV TEAM SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż balustrad na balkonach w blokach do 10 pięter (30m) WYMAGANIA: Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata Podstawowa znajomość j. niemieckiego Prawo jazdy kat. B OFERUJEMY: Stawka 19-21 € /h NA RĘKĘ Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec Zaliczki do 900 euro Ubezpieczenie ...

02.05.202402.05.2024

Stolarz / cieśla - 2650 EUR netto - 83301 Traunreut

nowa oferta
HUMANUSHUMANUS

Nasza oferta atrakcyjne wynagrodzenie 2650 EUR netto / miesięcznie brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu) możliwość pracy w nadgodzinach (zależne...

Kierownik zlecenia robót - konstrukcje stalowe

nowa oferta
GROT MAREK DOBRZYŃSKIGROT MAREK DOBRZYŃSKI
Macierzysz

Kierownik zlecenia robót - konstrukcje stalowe Miejsce pracy: Macierzysz (pow. warszawski zachodni) Twój zakres obowiązków tworzenie budżetu przydzielonego zlecenia wykonywanie uzgodnień z klientami pomiary planowanie, koordynowanie i kontrolowanie prac z uwzględnieniem wymaganej jakości, terminów o...