Filtruj

Praca Bar Moja - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

obsługa klienta w barze

SPOŁEM PSSSPOŁEM PSS
Kielce

Obowiązki:- wydawanie posiłków - sporządzanie rachunków i przyjmowanie płatności,- dbanie o porządek w lokalu oraz na stanowisku pracy Oferujemy:• stabilne zatrudnienie,• umowę o pracę (pełny etat),• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,• atrakcyjny pakiet socjalny (m. in. bony świąteczne,...

05.06.202405.06.2024

Kierownik baru

Kielce

Stanowisko: KIEROWNIK BARUWymagania:- posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznychZakres obowiązków:- nadzór nad zespołem- nadzór nad rozliczeniami kasowymi i miesięcznymi- realizacja planów sprzedażowych- sporządzanie planu pracy i grafików- rekrutacja do podległego zespołu- kontrola...

Dam pracę na stanowisko barman/kelner

TOMASZTOMASZ
Kielce

Bar w centrum Kielc poszukuje osób do pracy na stanowisko - barman. Mile widziane doświadczenie w pracy za barem, lecz nie obowiązkowe- wszystkiego możemy nauczyć. Poszukujemy osób miłych, otwartych, sumiennych, zaangażowanych i dyspozycyjnych. Jest to praca dodatkowa na tygodniu i w weekendy, główn...

04.06.202404.06.2024