Filtruj

Praca Bar Restauracja - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

PRACA NA ZMYWAKU

nowa oferta
BARY I RESTAURACJE LESZEK WISBARY I RESTAURACJE LESZEK WIS
Gdańsk

Zakres obowiązków: Mycie naczyń kuchennych i restauracyjnych. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12-22, według ustalonego grafiku. Wymagania: wykształcenie - podstawowe mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Dyspozycyjność....

20.05.202420.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Head barista w kawiarni speciality

nowa oferta
MAGDAMAGDA
Gdańsk

Do naszego konceptu Norwida 2 poszukujemy Head baristy- kierownika baru. Jesteśmy wyjątkowym miejscem na mapie Gdańska. Mieścimy się na osiedlu Garnizon. Nasza oferta to połączenie restauracji z ekologicznymi delikatesami. Sprzedajemy i serwujemy kawę speciality. Ważne jest dla nas doświadczenie ...

19.05.202419.05.2024

Barman Sopot Molo

nowa oferta
RESTAURACJA EL MOLORESTAURACJA EL MOLO
Sopot

Poszukujemy barmana do restauracji El Molo w Sopocie Nie wymagamy doświadczenia choć jest mile widziane. Jeśli nie masz doświadczenia, nie przejmuj się wszystkiego Cię nauczymy, ważne jest dobre nastawienie i chęć do nauki. Wymagania: Punktualność Miłe nastawienie do pracy Dbałość o czystość i ...