Filtruj

Praca Bar - Wałbrzych

1-3 z 3 ofert pracy

KUCHARZ

PIZZERIA NIKOLA ZDROJEWSKA (PIZZERIA BARMAN NIKOLA ZDROJEWSKA, BAR BARMAN NIKOLA SZCZĘSNA)PIZZERIA NIKOLA ZDROJEWSKA (PIZZERIA BARMAN NIKOLA ZDROJEWSKA, BAR BARMAN NIKOLA SZCZĘSNA)
Wałbrzych

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i wydawanie posiłków- kuchnia polska. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Mile widziane doświadczenie zawodowe....

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Obsługa gości w barze

BIURO_BGBIURO_BG
Świdnica

Kim jesteśmy? BAR GAR to świat zup, zgrani ludzie tworzą przyjazne oraz otwarte miejsce pracy. Jesteśmy na rynku od 6 lat. Każdego dnia gotujemy inne zupy, aby zadowolić naszych Gości. Ciągle się rozwijamy i dbamy jakość naszych usług. Co oferujemy? pewną prace w stabilnej firmie prace w które...

10.06.202410.06.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOC KUCHENNA - praca na stałe lub dorywcza

Świdnica

Bar Gar znajdujący się w Świdnicy poszukuje osób na stanowisko POMOC KUCHENNA do swojego zespołu. Zapewniamy: pracę na pełny etat lub dorywczo w oparciu o elastyczny grafik umowę zlecenia wynagrodzenie - stawka od 22 zł netto/h w zależności od umiejętności posiłki i napoje pracownicze Czego oc...

od 28 zł