Filtruj

Praca Bar - Zgorzelec

1-3 z 3 ofert pracy

BARMAN

Sulików

Zakres obowiązków: praca za barem, obsługa gości w restauracji; umowa na czas okreslony; jedna zmiana w godzinach 13:00-18:00 wynagrodzenie brutto: 4500zł Wymagania: wykształcenie - podstawowe możliwość przyuczenia przez pracodawcę we własnym zakresie stosownie do charakteru pracy w/w stanowisku...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Cent Bar Mleczny zatrudni pracownikow od zaraz!

DAGMARADAGMARA
Zgorzelec

Cent Bar Mleczny zatrudni dyspozycyjnego kucharza/kucharke! Oferujemy stabilne zatrudnienie. Czas pracy 10:00-19:00, 4 dni w tygodniu...

04.06.202404.06.2024
od 32 zł

Dam pracę. Bar Olszyna. Kucharka i Kelnerka.

JUSTYNALEPUCHJUSTYNALEPUCH
Olszyna

Przyjmę do pracy barmankę lub barmana oraz kucharkę lub kucharza. Praca w barze na Olszynie. System zmianowy. Zainteresowane osoby po więcej informacji zapraszam pod numerem telefonu 51*****45...

10.06.202410.06.2024