Filtruj

Praca Barbara - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

BRYGADZISTKA ODZIEŻOWA

MOROPOL BARBARA KARBOWSKAMOROPOL BARBARA KARBOWSKA
Toruń

Zakres obowiązków: nadzór nad produkcją odzieży Miejsce pracy: Toruń, ul. Skierniewicka 1-3 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność szycia, umiejętność kierowania zespołem...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZWACZKA

Toruń

Zakres obowiązków: szycie lekkiej odzieży mundurowej operacjami Miejsce pracy: Toruń, ul. Skierniewicka 1-3 Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Szwaczka maszynowa umiejętność obsługi maszyn szwalniczych...

Zatrudnimy fizjoterapeutów

BARBARABARBARA
Chełmża

Zatrudnimy fizjoterapeutów (licencjat, magister). Rehabilitacja ambulatoryjna w przychodni, praca głównie z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi i dziećmi z wadami postawy. Kinezyterapia i fizykoterapia. Umowa kontraktowa. Wynagrodzenie zależne od stażu pracy i umiejętności. Gabinet posiada um...

16.03.202416.03.2024
od 8500 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie