Filtruj

Praca Barman Hotel

1-2 z 2 ofert pracy

BARMAN/ KELNER

nowa oferta
ANDRZEJCZUK SP. Z O.O.ANDRZEJCZUK SP. Z O.O.
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Obsługa klientów w hotelowym barze, podawanie potraw do stolików. Praca zmianowa według grafiku w godz. 7-20, również w dni wolne. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - niemiecki (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) Mile widziane doświadczenie n...

29.04.202429.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Wakacyjna praca dla studentów w Niemczech na sezon 2024!

nowa oferta
GOODJOB MARCIN PAWLIKOWSKIGOODJOB MARCIN PAWLIKOWSKI
Rostock

Wakacyjna praca dla studentów w Niemczech na sezon 2024!Praca w nadmorskich restauracjach i hotelach, w piekarniach . start: początek czerwca koniec: koniec wrześniaJesteśmy elastyczni co do dokładnego terminu przyjazdu i wyjazdu – dostosujemy się do Ciebie! Wakacyjna praca dla studentów w Niemczech...

28.04.202428.04.2024