Filtruj

Praca Barman Kelnerka - Dębki

Kelnerka / Kelner / Barman/ka w Dębkach, zapewniamy zakwaterowanie

PAN KURCZAKPAN KURCZAK
Dębki

Poszukujemy: Kelnerka / Kelner - doświadczenie mile widziane Barman / Barmanka - doświadczenie mile widziane do restauracji Pan Kurczak w Dębkach . Restauracja jest znana i lubiana, więc żeby zachować jej dotychczasowy charakter, liczymy na osoby otwarte na świeże pomysły, szanujące współpracow...

15.04.202415.04.2024
od 5000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

kelnerka -pokojowa

EWAEWA
Władysławowo

Obowiązki: Obsługa klienta i przyjmowanie zamówień Praca na stanowisku barmana i obsługa baru Przygotowywanie prostych napojów i koktajli Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy Serwowanie zamówień do stolików Rozliczanie klientów Praca w różnych zmianach, głównie popołudniowych i wie...

18.04.202418.04.2024
od 5200 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

praca nad morzem Karwia

MARIA KOŁATAMARIA KOŁATA
Karwia

Poszukujemy do naszego zespołu pełnoletnich energicznych, uśmiechniętych, pełnych pozytywnej energii osoby na stanowisko Kucharz/Kucharka/Barman/Barista/kelnerka/kelner/pomoc kuchenna Lokalizacja lokalu: Karwia ul. Kopernika 26, Restauracja Żubrówka Oferujemy: możliwość zakwaterowania po doprecyz...

10.04.202410.04.2024
od 7000 zł