Filtruj

Praca Barman - Moryń

1-3 z 3 ofert pracy

BARMAN

AIM-REST SP. Z O.O.AIM-REST SP. Z O.O.
Moryń

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i serwowanie napojów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe język obcy - niemiecki (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) staż pracy ogółem - lata: 1...

19.03.202419.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Barman

Moryń

Przygotowywanie i serwowanie napojów...

Barman praca w ośrodku w Sarbinowie

SOPHIA REHABILITACJA-WYPOCZYNEK-TURYSTYKA ZOFIA STARYBRATSOPHIA REHABILITACJA-WYPOCZYNEK-TURYSTYKA ZOFIA STARYBRAT
Sarbinowo

Do ośrodka wczasowo-rehabilitacyjnego Sophia-Bryza w Sarbinowie poszukujemy pracownika do obsługi baru. Posiadamy na terenie naszego ośrodka klubokawiarnię/bar dla gości. Do twoich obowiązków będzie należało: dbanie o stanowisko pracy prowadzenie sprzedaży z zakresu oferty lokalu w tym: przygot...

27.03.202427.03.2024