Filtruj

Praca Barman - Świeradów-Zdrój

1-3 z 3 ofert pracy

Kelner/Barman

ANDRZEJANDRZEJ
Świeradów-Zdrój

Pensjonat Pasja zatrudni na stanowisko:Kelner/BarmanOd kandydatów oczekujemy:-Doświadczenie na danym stanowisku -Dyspozycyjność,umiejętność pracy w grupie -Zaangażowania i kreatywność Oferujemy:-Stabilne warunki zatrudnienia-Możliwość realizacji własnych pomysłów,-Możliwość rozwoju zawodowego,Stawka...

09.05.202409.05.2024

Kelner/Barman - Termy Karkonosze - Staniszów

TERMY KARKONOSZETERMY KARKONOSZE
Podgórzyn

Do nowo otwieranego obiektu Termy Karkonosze poszukujemy Kelenrów oraz Barmanów. Zakres obowiązków:Profesjonalna obsługa Gości w restauracji podczas śniadań oraz a la carte zgodnie z obowiązującymi standardami- wszystkiego nauczymyPrzygotowanie napoi dla gości restauracyjnych zgodnie z przyjętym zam...

13.05.202413.05.2024

BARMAN

Lwówek Śląski

Zakres obowiązków: organizacja pracy, przydządzanie napojów, dokumentacja sprzedaży, logistyka przy rezerwacjach Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie -...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0166 s