Filtruj

Praca Bas

1-2 z 2 ofert pracy

FRYZJER/KA DAMSKI - 1/2 ETATU

ZAKŁAD FRYZJERSKI U BASI BARBARA FLASZYŃSKAZAKŁAD FRYZJERSKI U BASI BARBARA FLASZYŃSKA
Iława

Zakres obowiązków: Strzyżenie włosów Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Fryzjer damski Wymagane jest doświadczenie w zawodzie- fryzjer damski. Praca na 1/2 etatu, możliwość przejścia w przyszłości na cały etat, praca ...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lektor z niskim, głębokim głosem bez doświadczenia. Praca zdalna!

ALICJA AALICJA A
Warszawa

Jesteśmy innowacyjną firmą technologiczną wykorzystującą zaawansowanego bota głosowego. Naszym celem jest ulepszenie narzędzia aby mówiło płynnie i naturalnie, jak żywy człowiek. W związku z tym poszukujemy osób z unikalnymi głosami, które chciałyby wziąć udział w naszym projekcie. Czego szukamy? ...

02.04.202402.04.2024
od 500 zł