Filtruj

Praca Basia

1-2 z 2 ofert pracy

FRYZJER/KA DAMSKI - 1/2 ETATU

ZAKŁAD FRYZJERSKI U BASI BARBARA FLASZYŃSKAZAKŁAD FRYZJERSKI U BASI BARBARA FLASZYŃSKA
Iława

Zakres obowiązków: Strzyżenie włosów Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Fryzjer damski Wymagane jest doświadczenie w zawodzie- fryzjer damski. Praca na 1/2 etatu, możliwość przejścia w przyszłości na cały etat, praca ...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Plumbing Lead / Master

DELTA VECTOR POLAND SP. Z O.O.DELTA VECTOR POLAND SP. Z O.O.
Redzikowo

Delta Vector Poland is looking for candidates to fill Plumbing Lead position. Job Description : Reports to and receives assignments, instructions, and direction from the Facility Manager. Reads and interprets operation and maintenance manuals, documentation, and technical drawings. Ensures hig...

25.03.202425.03.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie