Filtruj

Praca Beata - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY

nowa oferta
BROS BEATA HUBICKABROS BEATA HUBICKA
Rzeszów

Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagane doświadczenie...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Fizjoterapeuta środowiskowy Sokołów Młp i okolice

BEATABEATA
Sokołów Małopolski

Poszukuje do współpracy fizjoterapeutów środowiskowych z Sokołowa Młp i okolic. Praca od zaraz! Do zadań należeć będzie realizacja cyklu terapeutycznego u danego pacjenta w domu oraz prowadzenie dokumentacji medycznej. Wymagane m.in. lic lub mgr fizjoterapii oraz nr prawa wykonywania zawodu. Ofer...

11.06.202411.06.2024
od 5000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Biuro Rachunkowe w Rzeszowie zatrudni księgową/księgowego

BEATABEATA
Rzeszów

Biuro Rachunkowe Doradca w Rzeszowie www.doradca.info.pl zatrudni księgową/księgowego do pracy na samodzielnym stanowisku. Praca w Rzeszowie w siedzibie firmy. W przypadku osób studiujących doświadczenie nie jest wymagane, wystarczy umiejętność szybkiego uczenia. Osoby pracujące, wymagane doświadcze...

04.06.202404.06.2024
od 4300 zł