Filtruj

Praca Beate - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK BRUKARZA

BEATA SOWIŃSKA DROG-BUDBEATA SOWIŃSKA DROG-BUD
Rzeszów

Zakres obowiązków: - plantowanie poboczy, - obsiewanie trawą poboczy, - prace porządkowe Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane prawo jazdy, chęci do pracy...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc kuchenna

BEATABEATA
Rzeszów

Restauracja Rzeszowskie Słoiki Poszukujemy osób do pracy na stanowisku pomoc kuchenna. Miłe widziane doświadczenie.Praca co drugi dzień od 8.00 do 20.00Tel. 604869538...

15.05.202415.05.2024

Fizjoterapeuta środowiskowy SOKOŁÓW MŁP i okolice

BEATABEATA
Sokołów Małopolski

Gabinet Rehabilitacji w Rzeszowie poszukuje do współpracy fizjoterapeutów środowiskowych z Sokołowa Młp i okolic. Do zadań należeć będzie realizacja cyklu terapeutycznego u danego pacjenta w domu oraz prowadzenie dokumentacji medycznej. Wymagane m.in. lic lub mgr fizjoterapii oraz nr prawa wykonyw...

29.04.202429.04.2024
od 5000 zł