Filtruj

Praca Bedzie Dobrze Piekarnia - Złotów

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA

nowa oferta
PIEKARNIA LUCYNA PALUCHPIEKARNIA LUCYNA PALUCH
Złotów

Zakres obowiązków: Według załącznika Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie zawodowe...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię cukiernika

KRYSTIANKRYSTIAN
Brodnica Górna-Złota Góra

Piekarnia Cukiernia Brodnica Górna zatrudni cukiernika. Mile widziane doświadczenie. Więcej informacji pod nr tel 51*****95....

20.05.202420.05.2024

Ekspedientki do Piekarni Prawdziwy Chleb w Złotowie

KAROLINAKAROLINA
Złotów

PIEKARNIA GROCHOLA Prawdziwy Chleb. Jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się piekarni w województwie kujawsko-pomorskim poszukuje osób na stanowisko: EKSPEDIENTKA do sklepu w ZŁOTOWIE Wymagania: •umiejętność pracy w zespole •zapał, zaangażowanie do pracy •komunikatywność, łatwość nawią...

29.12.202329.12.2023
od 27 zł