Filtruj

Praca Beto - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

ServiceNow Architect

nowa oferta
FUJITSUFUJITSU
Białystok

Are you enthusiastic, flexible, innovative, a team player and care about delivering successful outcomes for customers and the company? Can you lead in the development of ServiceNow services, applications and modules on customer projects? Do you want to be proud to work for a company that respects it...

09.05.202409.05.2024

SPRZEDAWCA-KASJER

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BETA BIERNACKI, TOMCZAK SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BETA BIERNACKI, TOMCZAK SP. J.
Białystok

Zakres obowiązków: praca w sklepie spożywczym Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wymagane doświadczenie w zawodzie sprzedawcy...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca – kasjer

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ‘BETA’ BIERNACKI, TOMCZAK SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ‘BETA’ BIERNACKI, TOMCZAK SP. J.
Białystok

praca w sklepie spożywczym Praca na dwie zmiany w godzinach: 5:30-13:30 i 13:15-21:15...

17.04.202417.04.2024