Filtruj

Praca Bez Doswiadczenia - Zduny

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ZDUNACHPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ZDUNACH
Zduny

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe z kwalifikacjami pedagogicznym, doświadczenie bez znaczenia Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem godziny pracy do ustalenia, w godz. 8-15 umowa na zastępstwo do 31.08.2025 r. 11 godz./tyg. Wymagania: wykształcenie - wy...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Psycholog

Zduny

Wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe z kwalifikacjami pedagogicznym, doświadczenie bez znaczenia Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem godziny pracy do ustalenia, w godz. 8-15 umowa na zastępstwo do 31.08.2025 r. 11 godz./tyg....

NAUCZYCIEL W ŚWIETLICY

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWASPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
Krotoszyn

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie pedagogiczne magisterskie lub licencjat (kierunek bez znaczenia), doświadczenie mile widziane, przygotowanie pedagogiczne, praca z dziećmi, j.polski komunikatywny Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem umowa na czas określony do 31.08.2024 r. oferta s...

24.04.202424.04.2024