Filtruj

Praca Bezpieczenstwo - Rydułtowy

1-3 z 3 ofert pracy

Kasjer/ka w markecie budowlanym - 3/4 etatu

nowa oferta
ATERIMA WORKATERIMA WORK
Rydułtowy

Co będziesz robić? Obsługiwać kasę fiskalną Wystawiać faktury VAT Profesjonalnie i miło obsługiwać Klienta Czego oczekujemy? Skrupulatności oraz podzielności uwagi Dyspozycyjności od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe (praca wg grafiku) Rzetelności w wykonywaniu pracy Co oferujemy? Zatrud...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

nowa oferta
Racibórz

KIEROWCA-WYCHOWAWCA

ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W RYBNIKUZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W RYBNIKU
Rybnik

Zakres obowiązków: Przewóz dzieci w ramach potrzeb placówki, dbanie o bezpieczeństwo dzieci podczas przewozu, dowożenie zakupionych towarów do placówki i rozwożenie korespondencji, konserwacja samochodu i dbałość o jego wygląd, rozliczanie paliwa (prowadzenie kart drogowych). Kontakt z pracodawcą o...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0287 s