Filtruj

Praca Bezpieczenstwo - Sulechów

31-33 z 33 ofert pracy

RATOWNIK WODNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Świebodzin

Numer oferty: StPr/24/0298Obowiązki:- zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie pływalni/kąpieliska- stała obserwacja wyznaczonego obszaru wodnego poprzez pełnienie dyżuru na wyznaczonym obszarze wodnym wynikającym z organizacji przacy na obiekcie- podejmowanie okcji ratowniczej ora...

08.06.202408.06.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

OŚRODEK SPORTU I REKREACJIOŚRODEK SPORTU I REKREACJI
Świebodzin

Zakres obowiązków: - zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie pływalni/kąpieliska - stała obserwacja wyznaczonego obszaru wodnego poprzez pełnienie dyżuru na wyznaczonym obszarze wodnym wynikającym z organizacji przacy na obiekcie - podejmowanie okcji ratowniczej oraz zapobieganie ...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Osoba do obsługi klientów i biura

MARCINMARCIN
Zielona Góra

Glass-Pol Dutka & Tkacz Sp.J. poszukuje pracownika do obsługi klientów i biura w naszej siedzibie w Zielonej Górze zajmującej się wymianą szyb samochodowych. Wymagamy: umiejętności obsługi komputera zaangażowania sumienności punktualności dyspozycyjności mile widziane doświadczenie w obs...

06.06.202406.06.2024
od 4600 zł