Filtruj

Praca Monter Instalacji Wodno Kanalizacyjnych - Sulechów

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER INSTALACJI WODNO - KANALIZACYJNYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANO-USŁUGOWE SZPAKOWSKI WOJCIECH SZPAKOWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANO-USŁUGOWE SZPAKOWSKI WOJCIECH SZPAKOWSKI
Sulechów

Zakres obowiązków: Montaż instalacji wod. - kan. - praca Polska lubuskie Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe doświadczenie zawodowe mile widziane...

28.03.202428.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

monter instalacji wodno – kanalizacyjnych

PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANO-USŁUGOWE “SZPAKOWSKI” WOJCIECH SZPAKOWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANO-USŁUGOWE “SZPAKOWSKI” WOJCIECH SZPAKOWSKI
Sulechów

Montaż instalacji wod. - kan. - praca Polska lubuskie...

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sulechów

Numer oferty: StPr/24/0423Obowiązki:Montaż instalacji wod. - kan. - praca Polska lubuskieWymagania:Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:doświadczenie zawodowe mile widzianeMiejsce pracy: Jana Pawła II 33, 66-100 Sulechów, powiat: zielonogórski, woj: lubus...