Filtruj

Praca Bezpieczenstwo - Wyszków

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w Ochronie obiektu handlowego- 29zł/h

nowa oferta
SECURITAS POLSKASECURITAS POLSKA
Wyszków

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony Fizycznej na obiekcie handlowym Miejsce pra...

30.05.202430.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Manager ds. Jakości

Radzymin

Zakres obowiązków: Realizacja polityki i celów zintegrowanego systemu zarządzania, zgodnie z dokumentacją Nadzór nad dokumentacją zintegrowanego systemu zarządzania Kontrola jakości produkcji i działania podnoszące jakość procesów Analiza i raportowanie danych jakościowych, trendów z kontroli Wdraża...

29.05.202429.05.2024

MANPOWERGROUPMANPOWERGROUP
Radzymin

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy...