Filtruj

Praca Bezplatne Szkolenia - Kutno

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Kutno

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Kutno

Zakres zadań: •\tOchrona powierzonego mienia •\tObserwacja osób wchodzących, wychodzących na obiekt •\tSumienna realizacja obowiązków służbowych •\tZapobieganie kradzieżom, dewastacją Wymagania: •\tNiekaralność •\tDyspozycyjność •\tSumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy...

14.06.202414.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Action – Pracownik Sklepu - Kutno

ACTION POLAND SP. Z O.O.ACTION POLAND SP. Z O.O.
Kutno

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą sprzedającą artykuły niespożywcze w Europie, a nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w umożliwianiu nam tego rozwoju. Praca w Action to praca zorientowana na klienta, u stabilnego finansowo i solidnego pracodawcy. Nasze umiejętności działania i bycie pra...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ I\LUB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łęczyca

Numer oferty: StPr/24/0422Obowiązki:1. Organizownie prac opiekuńczo - wspierających u osoby starszej, w tym : rozpoznawanie warunków życia i poziomu możliwości psychofizycznych osoby starszej, opraowywanie planu pomocy, wsparcia i opieki długoterminowej dla osoby starszej, prowadzenie dokumentacji i...

13.06.202413.06.2024