Filtruj

Praca Bezposrednio - Pilawa

1-3 z 3 ofert pracy

Operator produkcji / Operator rozlewu (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Pilawa

Obowiązki: obsługa urządzeń produkcyjnych, dostarczanie pustych opakowań do linii produkcyjnych, nadzorowanie pracy urządzeń etykietujących, kontrola jakości gotowych produktów, czyszczenie urządzeń produkcyjnych i instalacji. Wymagania: gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, pierwsze doświadcze...

02.06.202402.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Konsultant biznesowy w zakresie zarządzania projektami

nowa oferta
FLEXIPROJECTFLEXIPROJECT
Otwock

Budujemy jedno z najlepszych w Polsce narzędzi do zarządzania projektami. FlexiProject dzięki swoim funkcjonalnościom wspiera Zespoły projektowe, Biura Zarządzania Projektami oraz Zarządy firm w doskonaleniu swoich działań oraz osiąganiu założonych celów biznesowych. Posiadasz min. 5 lat doświadczen...

01.06.202401.06.2024
od 9000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w piekarni / wypiekanie ciasta / Warszawa / 6000 zł brutto / bez doświadczenia

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Józefów

Zadania: wypiekanie produktów zgodnie z wytycznymi i harmonogramem utrzymywanie porządku w miejscu pracy współpraca z pozostałymi członkami zespołu Wymagania: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej od poniedziałku do niedzieli pozytywne nastawienie i mił...

31.05.202431.05.2024