Filtruj

Praca Bezposrednio - Stryków

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy monter/monterka

Stryków

Zadania: Montaż drobnych elementów Stosowanie procedur i instrukcji i na stanowisku pracy, realizacja zleceń produkcyjnych Dbanie o jakość produkowanych wyrobów Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym Sumienność, dokładność, doświadcz...

07.05.202407.05.2024

Pracownik Produkcji

Łódź

Zadania: Obsługa maszyn Kontrola jakości Przycinanie, szlifowanie, obróbka materiałów izolacyjnych (preszpan) Oczekiwania: Mile widziane doświadczenie w branży stolarskiej Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym Oferujemy: Comiesięczny system premiowy Konkurencyjny dodatek za pracę w porze...

17.05.202417.05.2024

Pracownik Produkcji - praca na wakacje

AMCOR FLEXIBLES REFLEX SP. Z O.O.AMCOR FLEXIBLES REFLEX SP. Z O.O.
Łódź

Grupa Amcor, do której należy Amcor Flexibles Reflex sp. z o.o. jest wiodącym globalnym przedsiębiorstwem w branży opakowaniowej. Naszym priorytetem i główną wartością jest Bezpieczeństwo. Na całym świecie firma zatrudnia ponad 50 tysięcy Pracowników, w ponad 250 zakładach. W Grupie AFEMEA zatrudnia...