Filtruj

Praca Biblioteka Publiczna - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Główny specjalista ds wsparcia procesów IT

nowa oferta
URZĄD MIASTA STOŁECZNEGOURZĄD MIASTA STOŁECZNEGO
Gorzów Wielkopolski

Chcesz mieć wpływ na rozwój Warszawy? Dołącz do nas i razem z nami twórz przyjazne i nowoczesne miasto! Praca w największym samorządzie w Polsce to możliwość współpracy z ekspertami i ekspertkami oraz dostęp do nowoczesnych technologii. Celem naszych działań jest wysoka jakość świadczonych usług, za...

08.05.202408.05.2024

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. ZBIGNIEWA HERBERTAWOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. ZBIGNIEWA HERBERTA

Zakres obowiązków: Obsługa czytelników oraz doradztwo w zakresie posiadanych zbiorów bibliotecznych, udzielanie informacji bibliotecznych, rzeczowych i bibliograficznych, opracowanie techniczne zbiorów udział w organizowaniu i prowadzeniu różnych form pracy kulturalno-edukacyjnej Wymagania: wykszta...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

zatrudnimy księgową/ księgowego

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNAWOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

Oferta pracy na stanowisku księgowa/ księgowy Główne zadania: Prowadzenie kasy głównej Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych Bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym Bieżąca analiza kont księgowych Wystawianie faktur sprzedaży  Wymagania: Wykształcenie...

10.04.202410.04.2024