Filtruj

Praca Bielizna - Łódź

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK USŁUG PORZĄDKOWYCH

nowa oferta
NAPRZÓD HOSPITAL SP. Z O.O.NAPRZÓD HOSPITAL SP. Z O.O.
Łódź

Zakres obowiązków: - utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych, - pomoc przy transporcie, - transport odpadów medycznych, - transport bielizny, - dbałość o właściwy stan techniczny powierzonego sprzętu, - dbałość o wysoką jakość świadczonych usług Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne pods...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik kwater internatowych

nowa oferta
AMW TBS „KWATERA” SP. Z O.O.AMW TBS „KWATERA” SP. Z O.O.
Łask

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o. Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Kierownik kwater internatowych Miejsce pracy: łódzkie / Łask Opis stanowiska Prowadzenie i wykonywanie zadań w zakresie administrowania zasobem kwater internatowych w m. Łask, Łódź, Zgierz, Regn...