Filtruj

Praca Bis

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA-DOSTAWCA

SŁAWOMIR GOŚ P.P.H. GADŻET BISSŁAWOMIR GOŚ P.P.H. GADŻET BIS
Mordy

Zakres obowiązków: Dostawa pieczywa do sklepów w Siedlcach, odbiór towaru z hurtowni. Praca od godz. 5.00. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lektor języka niemieckiego/ DaF-Lehrkraft

DEUTSCHSTUNDEDEUTSCHSTUNDE
Wrocław

Lehrer/-in für Deutschkurse gesucht – Lehrer/-in in Deutsch als Fremdsprache. Zur Unterstützung unseres Teams suchen wir ab sofort Deutschlehrer/-innen im Bereich Erwachsenenbildung. Du arbeitest für unseren Großkunden mit Gruppen von 2-5 Personen im Online-Modus. Was wir bieten: ·Flexibilität ·...

10.04.202410.04.2024
od 85 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca kat. C+E

MARIUSZMARIUSZ
Słomniki

Jesteśmy firmą z branży transportowej (transport + spedycja) z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku, posiadamy nową flotę ciężarówek marki Mercedes. Poszukujemy pracownika na stanowisko kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą możesz skontaktować się...

27.03.202427.03.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie