Filtruj

Praca Biuro Anna - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Samodzielna Księgowa

ANNAANNA
Toruń

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy do naszego biura rachunkowego samodzielnej księgowej / księgowego . Zakres obowiązków na tym stanowisku: - Samodzielne prowadzenie księgowości firm - ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą rachunkowości, PKPiR, uzgadnianie sald kont i sporządzanie raportów. ...

16.04.202416.04.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

*OSOBA SPRZĄTAJĄCA

AC PROGRES ANNA CHOJNICKAAC PROGRES ANNA CHOJNICKA
Toruń

Zakres obowiązków: sprzątanie mieszkań, apartamentów (zmiana pościeli sprzątanie łazienek, korytarzy, itp.), biur, klatek schodowych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe osoba sumienna, schludna, doświadczenie w sprzątaniu...

09.04.202409.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

*osoba sprzątająca

Toruń

sprzątanie mieszkań, apartamentów (zmiana pościeli sprzątanie łazienek, korytarzy, itp.), biur, klatek schodowych...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0194 s